Hakkımızda

Firmamız: Atık yönetimi ve transfer sistemleri çözümlerinin geliştirilmesinde ve üretiminde uzmanlaşan, yeraltı çöp konteyner sistemlerini Türkiye’de ilk olarak üreten ve teknik servisini yapan, 2022 yılında kurulmuş olup deneyimli elemanlarıyla yeraltı konteyner ve araç üstü ekipman üretimini gerçekleştirip ve teknik servis imkanı verip ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Profilimiz: Öge Metal olarak faaliyet alanlarımızın tamamında deneyimli profesyonel kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Yeraltı ve yerüstü çöp konteynerleri, geri dönüşüm konteynerleri ve tıbbi atık konteynerleri; çevreye duyarlı, kaliteden ödün vermeden, her türlü detayı sizin adınıza düşünerek en doğru yanıta ulaşabilecek şekilde firmamızca üretilmektedir.
Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini bir görev kabul etmiş olan firmamız ve profesyonel kadrosu Teknik destek sağlayıp tamamen müşteri ve kalite odaklı yönetilmektedir.

Amacımız: Çöp atıklarının bünyesinde bulunan sıvı maddelerin sızıntı yolu ile çevreye pis koku ve bakteri yayarak insan sağlığına ve doğaya zarar vermesinin önlenmesi.
Hayvanların ve haşaratın çöp üzerinde toplanmalarının ve konteyner karıştırılmasının engellenmesi.
Çöp konteynerlerinin yaşam alanlarındaki görsel ve iç karartıcı kirliliğini tamamen ortadan kaldırıp yaşam alanlarımızın daha güzel ve estetik olmasının sağlanması.
Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim, sürekli yenilik, sınırsız servis hizmeti.

Vizyonumuz: Çevre kirliliği, karşılaşılan en büyük çevre sorunları arasındadır. Unutmayalım! Henüz vakit geçmeden, çevre adına atılacak her adım geleceğimizin garantisi olacaktır. Aktif, deneyimli, sağlıklı düşünen profesyonel kadromuz, tüm hizmetlerimizin çerçevesinde sizler adına en iyi neticeyi elde edebilmek için sınırsız bir azimle çalışmaktadır. Gerçekleştirdiğimiz olumlu neticeler ve müşteri memnuniyetleri, başarılarımıza ışık tutmaktadır.

Yeni ürünler ve indirimler hakkında sizi bilgilendirelim.

Güncel Kalın

  

KURUMSAL

© İstanbul Çöp Konteyner Teknik Servis. Tüm Hakları Saklıdır 2022

7/24 Whatsapp Destek